+38 (096) 313-51-51
+38 (097) 769-02-55
+38 (063) 362-89-19

Парники алюмінієві дуги


Особливість парника полягає в тому, що він повністю готовий до експлуатації та легко встановлюється. Парник зручний у застосуванні та зберіганні. Миттєво розсувається та зміцнюється на грядці. Каркасом для парника є комплект з 4,5,6 або 7 алюмінієвих дуг. Дуги для парника виготовлені з високоякісного алюмінієвого сплаву АД31 українського виробництва, що застосовується в авіаційній промисловості.
На відміну від пластикових труб, цей матеріал не гнеться, не ламається на морозі, не боїться ультрафіолетових променів. , не розм'якшується на сонці і не схильний до корозії.
Для цих дуг не потрібні додаткові кілочки, тому що їх кінці загострені для легкого входу в ґрунт. Пластикова оправа загострених кінців забезпечить цілісність агроволокна.
Парник прослужить Вам не менше 20 років. Необхідно лише раз на 3 - 4 роки змінювати агроволокно, якщо воно прийде в непридатність.
Додаткові комплекти агроволокна Ви можете придбати зі знижкою як постійний покупець. Матеріал «Агроволокно» щільністю 30 і 50 г/м2.
Для легкого доступу до рослин достатньо підняти чохол покривного матеріалу збоку парника в тому місці, в якому цей доступ необхідний. Покривний захисний матеріал піднімається на кожній дузі парника. Парник захистить Ваш урожай не лише від холодів та спеки, а й від птахів, тварин та комах.

  • Морозостійкість від -5°С і нижче
  • Довжина дуги парника - 200 см
  • Крок між дугами - 1 метр
  • Ширина від основи дуги (ширина грядки) - 120 см
  • Висота дуги в максимальній точці (центр грядки) - 60 см
  • >
  • Товщина самої дуги - 8 мм
  • Довжина парника - парника 2, 3, 4, 5, 6 метрів

Докладніше про те, що таке парники і які їх перевагичитайте нижче...

Власне виробництво – Дешевше тільки у нас!







 

Ціни на парники Україна

Парник Пролісок


Парник Пролісок
2 М довжина, щільність 30 (Г/М2)
235 грн.
Парник Пролісок
3 М довжина, щільність 30 (Г/М2)
335 грн.
Парник Пролісок
3 М довжина, щільність 50 (Г/М2)
370 грн.
Парник Пролісок
4 М довжина, щільність 30 (Г/М2)
410 грн.
Парник Пролісок
4 М довжина, щільність 50 (Г/М2)
455 грн.
Парник Пролісок
5 М довжина, щільність 30 (Г/М2)
485 грн.
Парник Пролісок
5 М довжина, щільність 50 (Г/М2)
540 грн.
Парник Пролісок
6 М довжина, щільність 30 (Г/М2)
565 грн.
Парник Пролісок
6 М довжина, щільність 50 (Г/М2)
625 грн.

 

Що таке парники?

Парники – це невеликі конструкції, які використовують для вирощування ранньої розсади, овочів та плодів з метою захисту від поганих погодних умов . Як правило, висота таких споруд не перевищує 1,3 метра.

Особливістю парників є те, що вони опалюються за рахунок сонячних променів, технічним, а також біологічним шляхом (внаслідок розкладання гною).

Переваги парників:

  • зручні у використанні
  • займають трохи території
  • доступні за ціною.

Особливості роботи з парниками:

Кожен садівник повинен знати, що парники діляться на 3 види за рядками використання:

< ul>
  •  ранні
  •  середні
  •  пізні.
  • Ранні – з біологічним або технічним обігрівом – варто ставити в січні – лютому, середні – у другій половині лютого, пізні – у середині березня.


    Для того, щоб не нашкодити зростанню саджанців та живців та отримати хороший урожай, потрібно враховувати температурні умови. Тому парники можуть бути:

    • теплими
    • полу теплими
    • холодними.
    < p>У теплих парниках необхідно підтримувати температуру від 20 до 28 градусів. У такому середовищі можна вирощувати теплолюбні рослини, розсаду ранніх сортів.

    У підлозі теплих парниках температура становить 12-18 градусів. Тому варто садити розсаду середньостиглих сортів. У холодних парниках, як правило, вирощують холодостійкі рослини. Обігрівається така конструкція за рахунок сонячного тепла.



    Парники оптом від виробника Україна

    Оскільки ми є безпосередньо виробником цих парників - можемо запропонувати купити парники оптом від виробника за оптовими цінами! Для цього сформуйте своє оптове замовлення через кошик та зв'яжіться з нами по телефону – ми обов'язково обговоримо розмір знижки в залежності від величини вашого замовлення.

    Види парників та конструкцій

    Існують такі різновиди парникових будов:

    • Мобільні – малогабаритні переносні конструкції, які використовують для тимчасового укриття рослин. Особливістю є те, що такі парники не мають підстави, вони легко встановлюються і при необхідності забираються.
    • Стаціонарні – такі парники встановлюють лише на одному місці, мають фундамент. Як правило, стаціонарні парники споруджують для вирощування рослин на територіях зі значними змінами температури повітря у виробничих масштабах. Внутрішня конструкція (каркас) парників буває 2 видів: /h3>
      • Стійкий – виготовлений із міцних матеріалів  з метою забезпечити надійність та міцність будови.
      • Адаптивний – каркас, який виготовлений із еластичних матеріалів. Такі парники дуже зручні у використанні, оскільки мають невелику вагу, менш піддаються різним ушкодженням.

      Існують також парники з різними видами покриттів.

      • Щоб захистити рослини від незначного зниження температури повітря, використовую парники з плівковим покриттям. По висоті вони можуть бути не вище одного метра.
      • Неткані парники мало чим відрізняються від укриття плівкою, але все ж таки є більш щільними і можуть використовуватися за більш низької температури повітря.
      • Якщо ж необхідно захистити рослини від сильних вітрів, морозів та інших несприятливих умов, варто встановити парник зі скляним або полікарбонатним укриттям. /em>. За спорудженням такі конструкції близькі до теплиць.

      Як правильно купити парник?

      Для того, щоб користь парника була максимальною, необхідно враховувати безліч факторів: strong>

      1. Територія. Парник потрібно встановлювати на рівній ділянці (рівномірний доступ води до всіх рослин).
      2. Покриття. Якщо ви використовуєте полікарбонатне укриття, парник варто встановлювати у формі арки. Такий тип конструкції убезпечить від будь-яких пошкоджень взимку.
      3. Освітлення. Встановлювати парники необхідно з півночі на південь, а також у місцях, віддалених від високих дерев. Таке розташування забезпечить максимальний доступ сонячного тепла до саджанців.
      4. Температура. Важливо знати, що парники з пластиковим покриттям необхідно встановлювати за температури +10-12 градусів.
      5. Перегородки. Для того, щоб запобігти перехресному запиленню різних видів рослин, ставте у парниках перегородки.