+38 (096) 313-51-51
+38 (097) 769-02-55
+38 (063) 362-89-19

Автоорганайзери


Багажна кишеня - унікальний і простий пристрій для фіксації ваших речей у багажнику автомобіля. Забудьте про сумки, сітки та громіздкі ящики на весь багажник.

 Багажна кишеня - унікальний і простий пристрій

Дві надпотужні липучки, між якими розміщуються гумки, надійно фіксують Ваш багаж у вертикальному положенні, притискаючи його до стінок багажника. Якщо боки багажника Вашого автомобіля пластикові – не біда. Ця проблема вирішена. Багажна кишеня добре закріпиться на спинках заднього дивана пасажирів. Головне, щоб у місцях кріплення липучки кишені був ворс (карпет)

Не користуєтеся задньою полицею автомобіля, тому що все звідти летить? І знову рішення знайдено. Багажна кишеня на липучці надійно зафіксує карти, папери, журнали та інші речі, що супроводжують Вас у дорозі.

Ще одна важлива властивість кишені - ви помічаєте її тільки тоді, коли вона Вам потрібна. Під час невикористання кишеня просто знаходиться у багажнику у стислому (нормальному) стані. Додатково посередині його стримує липучка. Цей сателіт з'єднує гумки між собою у розтягнутому стані і збирає їх у спокійному. Ви легко зможете поміняти місцями кишені, зібрати свою конструкцію для надійної фіксації Ваших сумок не лише до борту багажника, а й посередині.